Aktuality‎ > ‎

Prázdninové dovolené v Sasku 2011

přidáno: 10. 1. 2011 8:00, autor: Kateřina Děkanovská

Kurort Gohrish

Lázeňský pobyt pro dva manželské páry (zaměstnance církve – duchovní i laici). Je nutné mít s sebou nález ošetřujícího lékaře. Lázně se zaměřují na kardiovaskulární choroby, ale přijímají i pacienty s jinou diagnózou. Součástí pobytu je společný program s návštěvníky z Německa a východoevropských zemí. Alespoň základní komunikační znalost němčiny nutná! (Pro komunikaci s personálem, organizátory i dalšími hosty). Skupina rovněž prezentuje svou církev ostatním (materiály poskytneme). Pobyt a strava zdarma, doprava vlastní (proplácena organizátory).

Termín: 12. 7. – 2. 8. 2011

Lubmin

Pobyt v přímořském letovisku u Severního moře pro rodiny s dětmi v bungalovech (max. 5 osob, pouze 1 dětská postel). Pobyt a kapesné hrazeno, doprava vlastní (proplácena organizátory). Termíny jsou pouze dva, vždy pro jednu rodinu. Je nutné strávit na místě celý pobyt. Základy němčiny vítány.

Termíny: 7. 7. – 20. 7. 2011; 18. 8. – 31. 8. 2011

Johnsbach

Pobyt v horské vesnici v objektu staré fary pro dvě velké rodiny (3 a více dětí). Objekt je pronajímán celý. Má společnou kuchyň a společenské prostory. Spolu s vámi zde budou další rodiny z jiných zemí či českých církví a německy mluvící správci. Němčina proto alespoň v základech nutná! Vesnice je v Krušných horách, veřejné koupaliště a vesnice s obchodem poblíž. Pobyt a kapesné hrazeno, doprava vlastní (proplácena organizátory).

Termín: 12. 7. – 25. 7. 2011

Stále platí pravidlo, že na dovolenou jsou vysílány páry a rodiny, které zde byly naposledy před třemi lety, tj. v roce 2008!

Zájemce prosíme o nahlášení konkrétního místa a data pobytu do pondělí 28. 2. 2011. O žádostech rozhodne ÚR na březnovém jednání. Máte-li proto o dovolenou velký zájem a čekáte v pořadníku již dlouho, požádejte zástupce své diecéze, aby Vaši nominaci podpořili.

Přihlášky do nominací zasílejte nejlépe e-mailem na adresu vnejsi.vztahy@ccsh.cz.
Comments